Tkané šňůrky na krk

V současné době mimořádně oblíbené tkané šňůrky na krk
s vetkávaným logem plní své účely využitím např.
na klíče, mobilní telefony, na ID kartu, na Skipas
či jiné identifikační karty, průkazy.

LK baits
MM reality
NEXT reality
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Restaurant U dvou Kohoutků
Congress Centre, Pardubice
Záchranná služba
Šnůrky Gimlet

Lanyardy na krk s potiskem rozkresy

Na této stránce si můžete stáhnout makety pro přípravu grafiky šňůrek, ceníky a další info k našim nabízeným typům klíčenek.

V případě, že jste zde nenalezli co hledáte, prosím - kontaktujte nás přes formulář, nebo emailem: info@reklamnisnurky.cz

soubory ke staženísoubory ke stažení

DLOUHÁ, 10mm  [pdf, 257.3 kB]

DLOUHÁ, 15mm  [pdf, 256.9 kB]

DLOUHÁ, 20mm bezpečnostní klip  [pdf, 279.6 kB]

DLOUHÁ, 20mm  [pdf, 258 kB]

STANDARD, 10mm  [pdf, 182.7 kB]

STANDARD, 15mm  [pdf, 183 kB]

STANDARD, 20mm bezpečnostní klip  [pdf, 204.5 kB]

STANDARD, 20mm  [pdf, 183.4 kB]

Leták_snurky  [pdf, 2.9 MB]

Kontaktní formulářKontaktní formulář

 agentura koncový klient
 souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA  s.r.o. , IČ: 060 80 618, se sídlem Pardubice, Průmyslová 495, PSČ 530 01, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

ZMĚNA CEN

Vážení zákazníci, v období od 15.1. 2015 dochází ke změně cen společnosti JIROUT REKLAMY s.r.o. na serverech www.trikaproreklamu.cz, www.darkyproreklamu.cz, www.reklamnimlsani.cz, www.reklamnisnurky.cz v návaznosti na změny ceníků našich evropských dodavatelů a také z důvodu oslabení Kč vůči světovým měnám způsobeným intervencí ČNB na konci loňského roku.
V nejbližších dnech dojde také k obměně části sortimentu.